16 травня, відвідавши один із закладів громадського харчування у Франківську жінка отруїлася, ї була шпиталізована. Зле стало і її чоловікові, передає Корупція.Інфо.

Про це потерпіла, Natalya Burdenkova, написала у соціальній мережі:
  
«Після робочого дня, я з чоловіком пішла на вечерю у всім відому піцерію Віва Італія, що знаходиться на вулиці Вовчинецькій, замовили два супчика і по піці, так як що він,що я після роботи, були досить голодні. Коли принесли піцу, то мені її смак досить не сподобався, він грубо кажучи віддавав кислятиною, і чомусь піца була досить жирна, я не змогла доїсти навіть шматок, але все ж відчуття голоду було сильніше,і я ще один шматочок на силу доїла. Коли офіціант прибирав зі столу, був щиро здивований чому ми не доїли піцу, ще запитав чи все нам сподобалось,я ввічливо промовчала, думаю, можливо я себе накручую, можливо все дійсно смачно».

Через 20 хвилин жінка відчула різкі шлункові спазми, а до вечора – злягла із нудотою, розладом кишківника, високою температурою. Симптоми не зникали і після прийому ліків на ін’єкцій. Незначний розлад шлунку стався і в чоловіка Наталії.
  
«Трішки легше стало надранок, і навіть получилось заснути,але щастя тривало не довго і вже о 8:30 я отримувала лікування в умовах стаціонару. На разі мій стан не є з найкращих, дякую лікарям, що допомогли, я продовжую лікуватись, завтра мене ще чекає порція крапельниць», – пише потерпіла.

Популярне: "Встала раком та …": Дружина генпрокурора опинилась в центрі гучного скандалу. Що витворила Луценко (ВІДЕО)

“Галицькому Кореспонденту” адміністратор ресторану-піцерії Ольга сказала, що до них жодних звернень щодо отруєнь вчора та сьогодні не поступало і вона не може сказати, у чому справа, адже заклад має велику кількість замовлень, тому продукти завжди свіжі:
  
“Мені нічого не відомо про цей випадок. Чесно кажучи, не можу сказати, чим можна було отруїтися, продукти у нас завжди свіжі, не буває такого, щоб стояли кілька днів, бо є велика кількість замовлень. Ніхто не звертався із проблемами вчора чи сьогодні” , – зазначила Ольга.