У мережі опублікували фото, як п’ятий президент України, лідер політичної партії “Європейська солідарність” Петро Порошенко разом із дружиною Мариною купував у супермаркеті картоплю.

Про це пише у Фейсбуці Denis Semak.

“Цього ранку в одному із супермаркетів Києва було помічено Петра Порошенка. Він клеїв ціну на картоплю”, – йдеться в дописі.

Зазначимо, що автор даного посту активний прихильник експрезидента, і напевно просто вирішив пропіарити свого улюбленого політика, так би мовити – дивіться, як близько до народу, звичайна людина.

Фото активно стали поширювати у Мережі і не усім воно припало до душі. Багато українців назвали цей похід у супермаркет “звичайним піаром” і “показухою”. Деякі просто посміялись, зазначивши, що Порошенко можливо шукає сир по 58 гривень.

Схожа ситуація, з “випадковим” походом у супермаркет, трапилася з тоді ще президентом Порошенком минулого року.

Тоді фото своїх дітей в компанії глави держави і першої леді опублікував на сторінці в Facebook Андрій Бурахович.

“Діти попросили сфотографувати їх з дядьком, схожим на Президента. Наївні, думають президенти по Форах самі їздять”, – йшлося тоді в підписі до фотографії.

І що цікаво, що автор “випадкових” фото Бурахович не просто пересічний українець, а є зятем народного депутата від Народного фронту і відомого релігієзнавця Віктора Єленського, і Порошенко нагороджував його медаллю за волонтерську діяльність.

Знову показуха і знову дешевий піар. Пора вже щось новеньке придумувати, а то походи в магазин українців вже не “чіпляють”.