Добкін заявив, що санкції з нього зняті через «недостовірну інформацію ГПУ», передає Корупція.Інфо

Популярне: Ще одна країна дозволила працювати українцям по безвізу. Готуйте робочий одяг!

Народний депутат від фракції «Опозиційного блоку» Михайло Добкін заявив, що Швейцарія припинала проти нього міжнародні санкції. Про це він написав у своєму Facebook.

«Як працюють європейські адвокати. Швейцарія припинила щодо мене міжнародні санкції. Причина – недостовірна інформація ГПУ», – сказано в його пості.

Нагадаємо, санкції проти Михайла Добкіна були введені Швейцарією у лютому 2014 року. Загалом санкції були введені Швейцарією проти 20 представників влади Януковича, в тому числі проти самого екс-президента. За рішенням влади країни, на території Швейцарії мали бути заморожені активи і рахунки цих осіб, у разі їх виявлення.

Як повідомлялося, в суботу Печерський райсуд Києва обрав народному депутату від фракції «Опозиційний блок» Михайлу Добкіну запобіжний захід у вигляді тримання під вартою терміном на два місяці з альтернативою внесення застави у сумі 50 млн. гривень.

Прокуратура натомість просила суд застосувати щодо Добкіна запобіжний захід у вигляді арешту і заставу 150 мільйонів гривень, оскільки Добкін може впливати на хід розслідування.

Нардеп вже заявив, що його колеги по фракції готуються внести за нього заставу наступного тижня.

Як відомо, ГПУ підозрює, що Добкін діючи умисно за попередньою змовою з групою осіб, зловживаючи своїм становищем в інтересах третіх осіб, що спричинило тяжкі наслідки вчинив кримінальне правопорушення передбачене ч.2 ст.28, ч.2 ст.364 і ККУ і умисно сприяв в інтересах голів житлових кооперативів, заволодінню земельних ділянок у Харкові шляхом обману (ч.5 ст. 27, ч.4 ст.190 (шахрайство) ККУ).