У штаті Массачусетс у віці 22 років померла Сірша Кеннеді-Хілл – внучка американського політика Роберта Кеннеді і внучата племінниця 35-го президента США Джона Кеннеді.

Причиною смерті стало передозування наркотиків. Як пише газета The New York Times, Сірша померла в родинному маєтку, де постійно проживала її бабуся Етель Кеннеді – 91-річна вдова Роберта. Раніше дівчина зізнавалася, що страждає від депресії.

Пол Майкл Хілл, батько Сірши, яка частину свого дитинства провела в Ірландії, відсидів 15 років у в’язниці за безпідставним звинуваченням у причетності до терактів ІРА (Ірландської республіканської армії). Хілл одружився на матері Сірши Кортні Кеннеді (п’ятої по старшинству з 11 дітей Роберта і Етель) в 1993 році, незабаром після свого виходу на свободу. А в 2006 році подружжя розлучилося.У США знову заговорили про сімейне прокляття клану Кеннеді. Цю сім’ю протягом декількох поколінь переслідують нещастя.

Роберт Кеннеді – молодший брат загиблого в 1963 році від рук вбивці Джона Кеннеді. Сам Роберт був застрелений в 1968 році в буфеті готелю «Амбасадор». Старший брат Джона і Роберта Джозеф Патрік Кеннеді-молодший загинув в 1944 році під час виконання секретної військової місії. А їх сестра Кетлін в 1948 році загинула в авіакатастрофі.

У 1963 році Патрік Був’є Кеннеді, син Джона Кеннеді, помер через 39 годин після народження. Син Роберта Кеннеді Девід в 1984 помер від передозування кокаїну. Ще один син Роберта, Майкл Лемуан Кеннеді, загинув в 1997 році під час катання на лижах. А в 1999 році Джон Кеннеді-молодший, син Джона Кеннеді, а також його дружина з сестрою, загинули в результаті авіакатастрофи.

У сім’ї також стався ще цілий ряд нещасних випадків.