На Волині вдова загиблого під Луганськом військового Григорія Савчука Олена виховує сама чотирьох дітей. Майже рік без чоловіка і батька сім‘я ледве зводить кінці з кінцями, але тримається з останніх сил, передає Корупція.Інфо

Майже рік тому 35-тирічного Григорія Савчука у бою під Луганськом смертельно поранило в голову. Він навіть не прийшов до тями і не встиг побачити свого наймолодшого сина. Хлопчик з‘явився на світ у переддень батькового похорону. Тепер чотирьом дітям Олена Савчук – і за батька. Трудиться жінка тяжко, бо допомогти більше нікому. Своїх батьків вона поховала давно. Єдиною опорою був чоловік.

«Я пишаюся татом, тим, що він пішов захищати країну, хоча й загинув за нашу землю. Його нам зараз не хватає. Дуже хотілося б, щоб він повернувся додому», – каже донька військового Віка.

На плечах у сім‘ї чимале господарство: худоба, птиця. Також необхідно відремонтувати веранду, яка вже руйнується. А недавно ще й літня кухня згоріла. І з нею – увесь посуд та пральна машина.

«У нас в хаті не було кухні, то ми собі таку маленьку кухоньку обладнали, поставили електричну плитку. Вже стільки грошей пішло – купувала і цемент, і блоки. Адміністрація видала п'ять тисяч, то мені на шифер вистачить», – підраховує Олена.

Зараз родина дуже потребує підтримки та просить небайдужих про допомогу.

Реквізити: «ПриватБанк»

№ 4149 4978 0688 1480 на ім’я Савчук Олени Володимирівни.