У Львові лікарка не прийняла жінку, яка мала талон на перший прийом зранку 14 січня, бо на Маланки “треба першим чоловіка пустити в кабінет”.

Про це у коментарі 032.ua розповів львівський журналіст Отар Довженко. За його словами, випадок трапився вранці 14 січня у поліклініці 4-ї міської клінічної лікарні на вул. Стецька у Львові.

“Сімейна лікарка в поліклініці щойно відмовилась приймати людину, яка мала талончик на найраніший час, бо “нам треба першим чоловіка пустити в кабінет”. Пацієнти слухняно пропустили вперед чоловіка з пізнішим талончиком”, – сказав Отар Довженко.Він також додав, що не знає прізвища цієї лікарки, адже очікував у черзі під іншим кабінетом і просто став свідком цього випадку. За його словами, це була черга до кабінету №27, на дверях якого два прізвища.

Як медик буде відповідати за подібні вольності, поки невідомо.

Нагадаємо, свято Маланки в Україні відзначали 13 січня. Маланкою цей день називають так як шанують пам’ять преподобної Меланії Римлянки.

Хлопці перевдягаються і йдуть щедрувати, вітати всіх з Новим роком. Один з групи переодягається в жіноче плаття, його називають Маланкою.