Відома журналістка вважає, що політизованість і непрозорість ради сягнули небезпечної межі, передає Корупція.Інфо

Скандал із подовженням ліцензій українським телеканалам отримав несподіване продовження. 

Заяву на звільнення написала перший заступник Нацради з питань телебачення і радіомовлення, відома журналістка і громадський діяч Ольга Герасим'юк, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Популярне: "Всіх застрелимо, задушимо… всіх, хто…": Міністр МВС зробив скандальну заявуСвоїх колег, обраних за президентською квотою, вона звинувачує в непрозорості і маніпулюванні фактами, а останньою краплею для неї стала чергова спроба тиску Нацради на телеканали через механізм так званих "попереджень", після яких телеканали можуть залишитися без права мовлення.

Герасим’юк каже, що така поведінка регулятора є неприпустимою і принцип роботи "спочатку штрафи, а потім ліцензії" свідчить лише про заангажованість. 

"Я повернулась з відрядження, подумала, прочитала на офіційному сайті національної ради зманіпульоване повідомлення, яке я вважаю неприпустимим. Я не можу перебувати в ситуації, коли рішення в колегіальному органі ухвалюються непрозоро, коли тобі відводять роль статиста, який просто повинен прийти на засідання і забезпечити кворум. Моє ім`я Оля, а не кворум", – пояснила вона. ‡агрузка...