Під час розгляду питання про введення воєнного стану між першим заступником голови Верховної Ради Іриною Геращеко і нардепом від "Батьківщини" Сергієм Власенком сталася перепалка.

"Зверніть увагу, як перебивають заступника голови Верховної Ради, коли правда коле очі. Коли зараз ці політики повторюють тут сторічну історію. Коли через чвари, через скандали…", – заявила Геращенко і показала пальцем на Власенка: "Він тільки що обізвав мене нецензурним словом, ось цей покидьок з першого ряду. Зараз вони хочуть втратити державу. Я не підстилка, ви "подстилка", "подстилка" Путіна".

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

В цей час у залі відбулися оплески.

"Я вимагаю, щоб Власенко вийшов із зали", – додала перший віце-спікер.

У перепалку втрутився голова Верховної Ради Андрій Парубій.

"Мене дивують ті політики, які протягом років вимагали воєнного стану, а коли президент вніс воєнний стан, вони почали знаходити 100 причин, щоб не ввести. Це подвійний стандарт, це не політика. Ворог у Кремлі нас хоче розбалансувати, зруйнувати нашу церкву.

Є не припустимим, коли у публічній дискусії ви звертаєтесь до першого заступника голови Верховної Ради з такими словами. Ви маєте вибачитися, вибачитися перед всіма. Бо ніхто не назвав сьогодні тут Путіна жодним поганим словом, але знайшлося багато поганих слів для президента, для Геращенко", – звернувся до Власенка спікер.