Користувач соціальної мережі Facebook Марина Хоменко поділилася на своїй сторінці інформацією про один із готелів Буковеля, передає Корупція.Інфо

Популярне: “Давайте я його доб’ю…” Те що трапилось після ДТП шокувало всю мережу. Як таких земля носить!

В пошуках гарного місця в Буковелі, потрапили в найжахливіший готель з найжахливішим відношенням до клієнта! При вартості номеру в 2200 грн, при гарній рекламі і гарних фотках в соцмережах- просто жахлива поведінка персоналу! За час проживання – жодного прибирання в номері!

В номері чути всіх, хто проживає на всьому цьому поверсі, і на 2-х сусідніх поверхах! На сніданку – замість сирників без попередження приносять оладки зі словами "вибачте, сир закінчився", сніданки жахливі, салат не свіжий, обслуговування на сніданках жахливе, якість сніданку дуже низька!

При виселенні в 12-00 попросили звільнити відпочинкову територію біля басейну готелю, тобто після того, як Ви звільняєте номер- перебування в зоні відпочинку є платним (200 грн з чоловіка), але про такі умови перебування ні на сайті, ні на рецепшені повідомлення не має!

Але фішкою стала поведінка власників! При проханні на рецепшені надати нам книгу скарг і пропозицій, щоб записати свої побажання і відгуки- розігрався справжній скандал! Надали книгу не прошиту, не підписану, просто чисту!

Після того, як я попросила зустрічі з адміністратором готелю- привели дівчинку в пляжному вбранні, якій років 25, яка представилася власницею комплексу, але категорично не бажала назвати своє ім'я! Ця особа мені з хамовитою посмішкою повідомила, що у них не має книги скарг!!!

Саме цікаве було тоді, коли ввечері задзвонив телефон, в телефоні чоловічий голос мені представився теж власником, а саме батьком тієї Гуменюк Соломії Іванівни з міста Коломиї, і почав мені погрожувати, що у випадку висвітлення мною ситуаціі в соцмережах- він зі мною буде розбиратися!!!

Тому, щоб Ви не псували свій відпочинок за свої гроші- не їдьте в готель Gasthaus в Буковелі, бо ще такого хамла в горах не зустрічала! Перепостіть будь ласка мій пост, бо ж не можуть бути погрози вуйка з Коломиї даремними!!!

Зі своєї строни представники готельного комплексу "Gasthaus" пояснили непорозуміння, яке виникло між ними і відпочивалницею. Наводимо повний текст їхного звернення:

"Готельний комплекс "Gasthaus"у своїй роботі користується принципом: "Клієнт завжди правий". Ваш приємний відпочинок, сповнений незабутніх вражень, для нас є найважливішим стимулом у роботі. А ваші позитивні відгуки – найкраща подяка! Але сьогодні ми змушені розповісти вам про інцидент, який днями трапився у нашому готельному комплексі. Неприємно, коли роботу публічно критикують, звинувачуючи в непрофесіоналізмі, але ще неприємніше, коли ця різка критика не відповідає дійсності… Але ближче до суті. Відпочивальниця нашого готелю звинуватила нас у соцмережах ледь не в усіх смертних гріхах. І номер не прибирали, і сніданки не ті подавали, і зайві гроші за послуги вимагали, і поводилися хамовито… Що мали б подумати після такого відгуку завтрашні любителі гірського відпочинку? Що наш готель потрібно обходити десятою дорогою. Отож нам нічого не залишається, як висвітлити, незважаючи на правило "клієнт завжди правий", своє бачення ситуації. Так, покоївка не прибирала номер. Але не тому, що не хотіла, а тому, що відпочивальниця постійно залишала в номері свою собаку. Покоївка не має права, прибираючи, зачиняти за собою двері, то й боялася, що собака втече і вона буде крайньою. Тепер щодо сніданків з оладками. Оскільки сирники потребували довшого приготування, відпочивальницю спитали, чи не погодиться вона на варіант з оладками. Вона охоче на це погодилася. З шезлонгом також не все правда. Шезлонги ми видаємо безоплатно лише постояльцям готелю. Якщо людина в нас не мешкає – ця послуга вже платна. Пані, яка написала обурливий відгук, уже виписалася була з готелю… Хоча ми вважаємо, що мали надати їй шезлонг безкоштовно, бо відносимося завжди до всіх своїх гостей з особливою турботою та розумінням. Ми не можемо собі дозволяти хамське ставлення до гостей. Можливо, замало звучало з нашого боку вибачень, однак жодних грубощів собі не дозволяємо. Навіть тоді, коли нервова гостя все записує і фотографує, погрожуючи виставити наші фото в інтернет. Однак, якщо пані все ж залишилася невдоволеною відпочинком, то наш заклад приносить щирі вибачення за неприємні хвилини. Будемо намагатися надалі уникати будь-яких інцидентів. Хоча без взаємної ввічливості досягти цього, на жаль, важко…