Народні депутати не перестають дивувати своєю любов'ю до розкоші. 

Зовсім недавно стало відомо про годинник голови Комітету з питань податкової та митної політики Ніни Южаніної, який коштує понад 11 тисяч доларів. 

Також ЗМІ писали про сумку соратниці Юлії Тимошенко Олени Кондратюк, яка коштує понад 30 тис. гривень.

Сьогодні ми розповімо вам про ще одного члена "Батьківщини" Олександру Кужель. Як виявилося у неї не тільки слабкість до дорогих шийних хусток, а й до брендових сумочок. Днями вона прийшла в парламент з сумкою фірми Hermes. Сумки цього бренду вважаються одними з найдорожчих у світі.

Знавці кажуть, що їх ціна може досягати 200 тисяч доларів і вище. Сумки Hermes виробляються в обмеженій кількості і не рекламуються. Нерідко люди чекають своєї сумки до шести років.

Судячи з декларації, Олександра Кужель стала володаркою цією дорогою сумки 1 січня 2008 року.

При тому не зрозуміло, чи вона сама зробила собі такий шикарний подарунок на Новий рік, або ж хтось дуже сильно хотів зробити їй приємно.

Вартість цієї речі в декларації не вказана, але на даний момент сумка подібного дизайну коштує 65 тисяч доларів (приблизно 1 млн 820 тис. гривень).

Пересічному українцеві із середньою заробітною платою в 3723 грн. доведеться відкладати всі свої гроші цілих 40 років, щоб придбати подібну сумку. Якщо порахувати, то Hermes Кужель коштує майже 500 мінімальних заробітних плат.

Популярне: Масові перевірки та шалені штрафи: як каратимуть українців вже з жовтня

Мабуть, сумка дійсно відмінної якості, так як ось вже 10 років служить своїй власниці вірою і правдою. 

За кордоном, до речі, подібні сумки використовують і як інвестиції, тому що вони ніколи не впадуть у ціні. Ймовірно, саме цим можна пояснити таку любов Кужель до своєї червоної крокодилової сумочці. Вона ще зможе її використати, коли настане чорний день.

Крім того, не так давно Lexus депутатки Кужель влаштував затор.

Нардеп на своєму золотистому позашляховику Lexus пробила колесо і була змушена запаркуватися, в результаті чого перекрила дві смуги руху

Поки двоє молодих людей ставили Кужель запасне колесо, автомобілісти сигналили нардепу, яка заважала проїзду. У відповідь на сигнали нардеп голосно лаялася і один раз показала водієві середній палець, пишуть ЗМІ.