Справа упійманого на хабарі члена Вищої ради юстиції Гречківського має всі шанси розвалитися у суді через змагання ГПУ та НАБУ, передає Корупція.Інфо.

Чи не кожного тижня Генеральна прокуратура звітує про резонансне затримання. Особливо полюбляють прокурори ловити хабарників та нечесних чиновників.

ГПУ взялося за зловживання міських голів Ірпеня, Харкова, провівши показові обшуки. Із останніх великих досягнень – підозра у хабарництві члену Вищої ради юстиції Гречківському.

Та гучні обшуки і затримання ще не означають гучних вироків. Підозрювані з легкістю виходять під заставу на волю. У адвокатів є залізобетонний аргумент.

Докази, ніби то, злочинів зібрано з порушенням законодавства і не тим органом, який повинен займатися високопосадовцями. За ґрати сідає, переважно, дрібна рибка.

Експерти запевнили, що на резонансних затриманнях ГПУ підвищує політичний рейтинг свого очільника Юрія Луценка. Кожна справа – це перетягування ковдри між ГПУ та НАБУ.

І такими діями прокуратура просто хоронить усі справи проти нечесних чиновників, оскільки береться за розслідування, які не в компетенції генпрокуратури.

Та поки в Генпрокуратурі віджартовуються – у її кабінетах тихо пліснявіють справи, порушені проти міністрів та посадовців часів Януковича. Жодна із гучних 22 справ, які розслідували у ГПУ, так і не передані до суду. Тиха війна між відомствами нічого спільного із антикорупційною боротьбою не має.