За півроку НБУ скасував понад 30 обмежень на валютному ринку.

7 лютого запрацювала нова ліберальна система валютного регулювання. Відтоді Національний банк скасував понад 30 обмежень на валютному ринку.

Про це повідомляє прес-служба Нацбанку.

“Більшість новацій було спрямовано на поліпшення бізнес-клімату. Зокрема, вже скасовано обов’язковий продаж валютних надходжень, попереднє резервування гривні для купівлі валюти та обмеження на репатріацію дивідендів за кордон. З завтрашнього дня перестане діяти заборона купівлі валюти за кредитні кошти”, – ідеться в повідомленні.

Як повідомляється, українці отримали можливість купувати валюту онлайн через інтернет-банкінг і не стояти в чергах в банківських відділеннях. Це сучасно, безпечно і зручно.

Як купити валюту онлайн:

Бізнес та населення інвестують за кордон в межах запровадженої системи електронних лімітів, яка не потребує отримання спеціальних дозволів Національного банку. З 7 лютого загальна сума їх інвестицій склала понад 70 млн євро.
Підприємці користуються спрощеною повідомною системою інформування про зовнішні залучення. З 7 лютого отримано повідомлення про 782 нових зовнішніх залучень, а також 1771 зміну до попередньо укладених кредитних договорів.
З початку року інвестори перерахували за кордон близько 1,7 млрд дол. США з отриманого в Україні прибутку.
Фізичні особи використовують нові можливості з купівлі-продажу валюти онлайн. Кожного дня фізичні особи купують і продають онлайн приблизно співставні суми у 3-4 млн дол. США на день.