Українцям нарешті перерахують ціну на газ. Відомо скільки доведеться сплачувати.

Нові платіжки за газ українці отримають у серпні.

Кабмін зобов’язав НАК “Нафтогаз України” знизити ціну газу для населення ще на 265 грн за тисячу кубічних метрів. Нові платіжки за газ українці побачать вже в серпні. Про це йдеться в повідомленні прес-служби уряду.

Згідно з постановою від 3 квітня 2019 року № 293, з серпня НАК “Нафтогаз” буде продавати для населення газ за ціною, яка є найнижчою на ринку.

Варто уточнити, що ціна газу в серпні для населення, без ПДВ тарифів на транспортування і поставку, складе 4640 грн за тисячу кубічних метрів, що менше на 265 грн, ніж ціна в липні.

Нагадаємо, що в Дніпрі з 5 по 16 серпня планується на час відключити газ на трьох вулицях.

Як повідомляв портал Знай.ua, з 20 серпня водоканали перейдуть на погодинну подачу води для українців.

Також відомо, що газові переговори про збереження транзиту газу після 2020 року між Україною і Росією відбудуться тільки після призначення нового парламенту. Про це секретар РНБО Олександр Данилюк заявив в ефірі Радіо НВ.

“Нам важливо зберегти транзит. Це не тільки надходження близько 3 млрд дол., що ми втратимо, якщо не буде транзиту. Це також питання нормального функціонування ГТС, а також – геополітики. Для цього треба провести переговори з постачальником, РФ. Ці переговори відбудуться”, – сказав Данилюк.

За його словами, переговори пройдуть, коли буде сформований новий уряд.