Вікторію Скрипаль, яка є племінницею колишнього полковника ГРУ Сергія Скрипаля, висунули кандидатом у депутати Ярославської обласної думи від "Справедливої ​​Росії".

Вибори депутатів Ярославської обласної думи відбудуться в єдиний день голосування 9 вересня. Вікторія Скрипаль очолила територіальну групу по виборчому округу №10 (частина Фрунзенського району Ярославля).

Ми давно з нею вже спілкувалися і розуміли, що це людина з активною життєвою позицією, патріот Росії. І під час роботи з висунення кандидатів ми запропонували їй, і вона із задоволенням погодилася, – розповів Каширін.

Популярне: Бабуся повела внуків купатися, а знайшла свою смерть: трагедія під ХарковомДодамо, що про Вікторію Скрипаль стало відомо після отруєння її родичів у британському місті Солсбері. Племінниця колишнього співробітника ГРУ неодноразово виступала з одіозними заявами щодо Сергія та Юлії Скрипалів на російському телебаченні.

Окрім цього, вона неодноразово намагалася отримати британську візу, щоб приїхати до постраждалих родичів, але посольство Сполученого Королівства в Москві відхиляло її заяви.

Нагадаємо, 4 березня у британському місті Солсбері отруїли колишнього подвійного агента Сергія Скрипаля. Разом з ним було отруєно і його 33-річну доньку Юлію. Їх обох доправили до реанімації у критичному стані.