В результаті цього його дружина стала інвалідом, відомий український спортсмен відверто розповів про ДТП, передає Корупція.Інфо

Популярне: “Висока температура у дитини не є підставою для виклику…”: Супрун зробила нову різку заяву

Василь Вірастюк розповів про те, як змінилося життя його сім'ї після ДТП, в яке він потрапив разом із вагітною дружиною.

Сімейна трагедія була розказана в ефірі Oboz TV.

"Слава Богу, ми залишилися живими, правда, не неушкодженими. Ми тоді були змушені перервати вагітність. Дружина отримала другу групу інвалідності", – розповів силач.

За його словами, винуватця ДТП так і не покарали. "

Слідчий спочатку мене заспокоїв… Але коли ми прийшли на суди – все було вирішено до нас. Та жінка (винуватець ДТП – прим. ред.) є співробітником суду, якому розглядали відповідну справу", – повідомив Вірастюк.

"Мова про будь-яку компенсацію – матеріальну, моральну чи на лікування, яке ми проходимо кожні півроку, навіть не йшла", – додав спортсмен. До речі, раніше Василя Вірастюка розкритикували за порушення ПДР його сином.

Спортсмен-богатир посадив за кермо свого автомобіля сина-підлітка і довірив йому водіння. Користувачі мережі розкритикували українця за таку поведінку і порушення правил дорожнього руху.