Вчора на території Москва-Сіті сталася перестрілка, в ході якої за різними даними постраждали від 4 до 6 осіб, передає Корупція.Інфо

Популярне: “Висока температура у дитини не є підставою для виклику…”: Супрун зробила нову різку заяву

Бійка, яка переросла в перестрілку, почалася в ресторані Crystal Ballroom в башті «Око», джерела ТАСС, зі свого боку, стверджують, що конфлікт виник на парковці.

Відповідно до джерел "Mash", в цей момент в ресторані проходило святкування дня народження кримінального авторитета. За даними "Інтерфакс", всього було затримано 30 осіб, їх допитують. Четверо з них, за даними СК, звинувачуються в замаху на вбивство.

При цьому співробітники поліції розшукують учасників інциденту, які зникли на автомобілях марки Maybach, Toyota Land Cruiser і Lexus, про це заявило агентству «Москва» джерело в правоохоронних органах.

За даними The Insider, саме ці три машини складають кортеж олігарха Сергія Курченка, розшукуваного Україною через звинувачення в корупції, а в тій самій вежі "Око" знаходиться його офіс. Один з цих автомобілів – Land Cruiser – є приватною реанімаційною машиною, де поряд з охоронцями чергують медики.

Сам же олігарх їздить на Maybach. За даними джерел The Insider, останнім часом Курченко з якоїсь причини посилив охорону.