У Львові активісти вийшли з протестом до Дня захисників України. Своїми вимогами учасники акції виголошують протест проти формули Штайнмаєра та капітуляції у війні проти Росії.

Учасники акції пройшлися зі скверу “На валах”, що біля будівлі Львівської обласної державної адміністрації до пам’ятника Іванові Франку, який розташований навпроти Франкового університету.

Дорогою учасники маршу вигукували патріотичні гасла про Україну та українських захисників, а також закликали владу відмовитися від капітуляції проти Росії.

Попереду колони активісти несли великий банер “Слава захисникам – ні капітуляції!”. Дорогою до парку імені Франка разом з протестувальників ішли працівники поліції.У кінцевому пункті запланований концерт-привітання для українських захисників, який розпочався одразу ж після того, як колона підійшла до пам’ятника Франку.

Нагадаємо, що в Україні 14 жовтня відзначають День Захисника України – водночас зі святом Покрови Пресвятої Богородиці та Днем українського козацтва. День захисника відзначають з 2015 року, а цьогоріч відбувається вже 5 його святкування.

Також Президент Володимир Зеленський з дружиною Оленою вранці 14 жовтня хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих українських захисників у Києві.