Екс-кандидат у президенти, колишній очільник СБУ Ігор Смешко не веде переговорів зі штабами кандидатів Петра Порошенка і Володимира Зеленського про майбутні посади.

Про це в коментарі "Українській правді" сказала прес-секретар Смешка Зоя Загородня.

"Насправді, Ігор Петрович не погоджувався і не приймав жодних пропозицій від котрогось із кандидатів", – сказала вона.

Прес-секретар наголосила, що Смешко і в майбутньому не погодиться на жодні посади від кандидатів, що пройшли у другий тур виборів.

Нагадаємо:

Видання "Ліга", посилаючись на джерела у штабі Зеленського, повідомило, що у шоумена розглядають такі призначення: очільник МЗС – екс-міністр фінансів Олександр Данилюк, ГПУ – екс-прокурор США Марта Борщ чи екс-голова Національного антикорупційного управління Румунії Лаура Ковеші, СБУ – Ігор Смешко.

Згодом "Зе Команда" заявила, що жодних кадрових рішень ще не ухвалено, а імена кандидат оголосить сам до другого туру виборів президента.

За результатами першого туру виборів Ігор Смешко отримав 6.04% голосів.

Особисто ж Смешко, нещодавно заявив, що не знає, як правильно голосувати у другому турі президентських виборів. За його словами, він не претендує на крісло в складі майбутнього уряду і не веде ні з ким переговорів щодо свого “політичного майбутнього”.

Така позиція говорить про те, що Смешко не підтримує ні чинного главу держави Петра Порошенка, ні шоумена Володимира Зеленського. Він підкреслив, що не є “технічним проектом влади”, як його називають багато ЗМІ. Що стосується Петра Порошенка, то він, на думку Смешка, “не виправдав надії мільйонів українців і зганьбив ідеали Майдану”.

“Діючу політичну владу в особі Петра Порошенка ми НЕ підтримували і НЕ збираємося підтримувати в другому турі виборів президента. Вважаємо, що Петро Порошенко, який не виправдав надії мільйонів українців і зганьбив ідеали Майдану, має увійти в історію. На жаль, не героєм”,– зазначив екс-глава СБУ.

Щодо Володимира Зеленського Смешко зазначив, що “не знає такого політика, державного діяча, фахівця системних державних органах управління”.

«Знаю тільки талановитого актора Зеленського. Маю людську симпатію до його таланту. Політика, спеціаліста системних державних органах управління Зеленського не знаю. Тому ще раз нагадую старе добре англійське правило голосування при демократії: «На перших виборах голосуй серцем і розумом, а на вирішальному етапі виборів – за обставинами. За найменше зло проти вашої батьківщини і вашої родини», — так він прокоментував свою позицію стосовно другого туру виборів у публікації на Facebook.