Українська ведуча Сніжана Єгорова застерегла білорусів, заявивши, щоб громадяни Білорусі не повторили “помилок” українців на Майдані.

Українська ведуча Сніжана Єгорова на своїй сторінці в Facebook виклала відео, в якому згадала Майдан.

За її словами, на Майдані були дівчата легкої поведінки, послугами яких користувалися учасники протесту.

За словами Єгорової, багато хто з учасників протесту були “маргіналізованими і нікчемними чоловіками”, яким дівчата легкої поведінки дарували ласки.

“З приводу Майдану хочу також сказати про соціальні стандарти: скільки там, в цих наметах, було жінок, які благополучно обслуговували сeкcyaльнимі лacкaми протестуючих, незначних і маргіналізованих чоловіків, які приїхали звідусіль, скільки було зроблено aбopтов жінкам низької соціальної відповідальності”, – говорить на опублікованих кадрах Єгорова.

За її словами, білоруси повинні зробити висновки і зрозуміти, до чого привів Майдан, інакше в своїй країні вони отримають те ж саме, тільки з набагато швидшими термінами реалізації.

“Так що нашим друзям-білорусам, які, можливо, побачать цей ефір, хочу сказати: якщо ви в найближчому майбутньому не зрозумієте всю правду, яким насправді був Майдан в Україні і до чого він привів, думаю, ви отримаєте все той же , що і в Україні, але не розтягнутий в часі на вісім років, а дуже швидко “, – сказала Єгорова.

Вона також заявила, що їй було б цікаво через вісім років побачити тих дідусів і бабусь, які, як висловилася Єгорова, морозили на Майдані свої старечі кінцівки. У них би ведуча запитала, чи отримали вони все те, за що тоді протестували.

Варто відзначити, що своє відео Єгорова почала з розповіді про те, що не має можливості платити за комуналку в повному обсязі, так як її нинішні доходи нібито не дозволяють їй цього робити. У той же час дане відео Єгорова записала незабаром після того, як повернулася з відпочинку в Туреччині, куди їздила з трьома неповнолітніми дітьми.

Своє звернення Єгорова адресувала і нинішньому президенту, зазначивши, що вона розчарована владою і тим, що влада робить.

“Сніжана, займайся своїм дитячим садом, лекції президенту є кому читати, а з тебе лектор, ну ніякий, А в Туреччину було за що їхати? Бідна наша, Боже яка неприємна жінка … до нудоти”, – пишуть українці в коментарях.