Сьогодні, 15 квітня, на Львівщині відповідальні за адресну доставку бланків декларацій для оформлення субсидій розповсюдили 99,7% загальної кількості бланків.Про це в коментарі «Вголосу» повідомила заступник директора департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА Оксана Яковець.

«Ми орієнтувалися на дані обленерго, згідно з якими в регіоні споживачами електроенергії є майже 890 тис. громадян. Тому надрукували 919 тис. бланків, які розповсюдили по домогосподарствах», – підкреслила чиновник.

Оксана Яковець також сказала, що до розповсюдження бланків декларацій було залучено представників тепло-, газо- та енергопостачальних організацій, ЖЕКи, товариства співвласників багатоквартирних будинків, центри соціальної служби дітей та молоді.«Згідно з дорученням голови ЛОДА, керівництво всіх міст та районів мало скоординувати свої зусилля на адресній доставці бланків й обрати для себе найефективнішу схему їхнього розповсюдження. Так, у Новому Роздолі до роботи залучили енергетиків і тепловиків, у Львові, окрім цих категорій, доєднали робітників газової та соціальної служби.

Після заповнення бланків їх необхідно скерувати до органів соцзахисту за місцем реєстрації до 1 травня. Це можна зробити й самостійно, і поштою або через соціальних працівників.

«Ми намагалися швидко рознести бланки, до 15 квітня, щоб у людей був двотижневий люфт для уточнення інформації, яку необхідно вказувати в декларації. Ідеться про заробітну плату за 12 місяців», – підкреслила Оксана Яковець.