вибори

Партія "Блок Петра Порошенка "Солідарність" припиняє повноваження члена Криворожсклй міської виборчої комісії Олени Борко

Про це повідомила прес-служба БПП "Солідарність", передає Корупція Інфо Відповідне звернення було направлено до ЦВК."БПП "Солідарність" наполягає на скасуванні постанови ЦВК Криворізької ТВК про визнання обраним головою міста Юрія Вілкула", йдеться в повідомленні. БПП вимагає провести повторний перерахунок голосів виборців на всіх виборчих дільницях, де були зафіксовані порушення.

Нагадаємо, 16 листопада Криворізька міська виборча комісія встановила результати виборів. З перевагою 752 голоси переможцем другого туру оголошений кандидат від "Опозиційного блоку" Юрій Вілкул. 17 листопада інформація про переможця була розміщена на сайті ЦВК.

За словами представників Юрія Милобога, ТВК навмисно затягувала процес прийняття скарг. Зрештою декілька скарг було зареєстровано, але не всі розглянуті. Наступного дня відбувся перерахунок голосів на одній з звичайних дільниць у Інгулецькому районі.