спецкор рашка тудай

Спеціальний кореспондент російського каналу Russia Today Пола Сліер, яка викликала в минулому році неоднозначну реакцію громадськості на публікацію своїх фото, де вона веселитися на тлі «Градів», які обстрілюють українських солдатів і мирних жителів Донбасу, вільно пересувається по Україні. Тепер вона представила глядачам репортаж про пожежу, яка нещодавно відбулася у зоні відчуження під Чорнобилем.

Про про пересування Поли Сліер повідомляє у соцмережі донецький журналіст Денис Казанський, новину передає Корупція.інфо з посиланням на «Преса України».

«Працівник кремлівського пропагандистського телеканалу «Раша тудей» Пола Слиер, яка зі сміхом розповідала на російському каналі, як «ополченці» спалюють з «Градів» українських солдатів в минулому році, вільно пересувається по Україні і робить репортажі з Чорнобиля під Києвом», – пише журналіст.

Судячи з відео, журналістка намагається потрапити в зону відчуження, але отримавши на одному з контрольних пунктів відмову проїхати, вирішує скористатися іншим шляхом, щоб все ж познімати в забороненій зоні. Казанський обурений тим, що фактично пособниця проросійських бойовиків спокійно пересувається по Україні та співробітники СБУ не перешкоджають їй у цьому.
 

«Панове з СБУ, це ваша недоробка. Може, ще Грем Філліпс до нас приїде? Таким негідникам не місце в нашій країні», – переконаний Казанський.