gpu___kopiya_650x410

Вирішується питання про обрання запобіжного заходу чиновникам

Співробітники головного управління Державної фіскальної служби (ДФС) в Миколаївській області затримано під час отримання хабара розміром 150 тис. грн. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Генеральної прокуратури України, передає Корупція.Інфо

"Управлінням з розслідування особливо важливих справ головного слідчого управління спільно з управлінням процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих центрального апарату Генеральної прокуратури України в порядку ст. 208 КПК України затриманий начальник відділу кримінальних розслідувань та старший оперуповноважений з особливо важливих справ головного управління Державної фіскальної служби в Миколаївській області", – йдеться в повідомленні.

Зокрема, встановлено, що зазначені працівники вимагали та отримали від представника одного з підприємств Києва неправомірну вигоду в сумі 150 тис. грн за непритягнення службових осіб підприємства до кримінальної відповідальності, тобто вчинили кримінальне правопорушення, передбачене ч. 3 ст. 368 КК України.

В даний час вирішується питання про обрання запобіжного заходу затриманим.

Нагадаємо, у Київській обл. ГПУ затримала співробітника ГФС за хабар у 300 тис. грн.