Справа Насірова: Адвокати заплутались у свідченнях та заявили про наркоз

Про це повідомляє Корупція.Інфо

"Нашому підзахисному намагались вручити підозру, коли він був під наркозом", – заявив адвокат Насірова.

Зазначимо, якщо Насірову не проводили операцію, під наркозом він знаходитись не міг.

Популярне: Будьте вкрай обережні! На відомому львівському ринку продають м’ясо з жахливим сюрпризом (ФОТО)

Нагадаємо, 3 березня у мережу виклали відео, як детективи НАБУ зачитували Насірову підозру, поки він лежав на ліжку. Судячи з відео, ніяких слідів оперативного втручання на ньому немає.

3 березня адвокат Насірова заявив, що голові ДФС зробили операцію на серці і він "у медикаментозному сні".

4 березня повідомлялося, що обстеження голови ДФС Романа Насірова в Інституті кардіології імені Стражеска не виявило в нього гострої невідкладної кардіографічної патології.

Вже 6 березня сам Насіров заявив журналістам, що ніякого оперативного втручання не було і нього просто був передінфарктний стан.

Як відомо, сьогодні інтереси Насірова в суді представляють вісім адвокатів.

У ніч на 7 березня Солом'янський райсуд Києва обрав йому запобіжний захід у вигляді утримання під вартою на термін 60 днів до 30 квітня. Розмір застави був визначений у розмірі 100 млн грн. Прокурори просили призначити заставу в розмірі 2 млрд грн. Зазначимо, що суд обирав запобіжний захід підозрюваному з 4 березня.

Слідство вважає, що Насіров протягом 2015 – 2016 років в інтересах народного депутата Олександра Онищенка, надав керівникам регіональних та територіальних органів ДФС незаконну вказівку ухвалювати безпідставні рішення про розстрочення податкового боргу ТОВ "Фірма "Хас", ТОВ "Карпатнадраінвест", ТОВ "Надра Геоцентр".

Наразі, Насіров сидить у Лук'янівському СІЗО та не збирається вносити заставу.