Жінка готова понести покарання і просить суд провести засідання в закритому режимі.

У Дарницькому районному суді Києва продовжилося засідання у справі тещі українського шоумена Сергія Притули. Так, 59-річну Лілію Сопельник звинувачують в скоєнні ДТП, в якому постраждали жінка і дитина.

В ході засідання Сопельник звернулася до потерпілих, перед якими вибачилася за свої дії.

– Я приношу співчуття і готова нести відповідальність, – повідомила обвинувачена.

Також адвокат Сопельник попросив суд провести засідання в закритому режимі, обґрунтувавши тим, що в справі проходять медичні документи, які не можуть бути оприлюднені.

Після клопотання захисту обвинуваченої суд оголосив перерву.

Попереднє засідання суду, яке було призначено на 20 серпня, було відкладено. Тоді Сопельник не з’явилася на засідання, а її адвокат заявив, що його підзахисна знаходиться в лікарні і лікарі діагностували у неї криз.

Йдеться про ДТП, яка сталася в кінці серпня 2019 року в Києві. Лілія Сопельник, здаючи назад за кермом позашляховика Mazda, наїхала на жінку і хлопчика. Постраждалі були госпіталізовані з переломами.

Шевченківський районний суд Києва обрав для 59-річної жінки запобіжний захід у вигляді нічного домашнього арешту.

Відзначимо, Лілія Сопельник є тещею двох відомих особистостей – українського шоумена Сергія Притули та колишнього народного депутата Верховної Ради Віталія Хомутинника.

Так, Притула вступив в 2015 році в шлюб з молодшою ​​дочкою Сопельник – Катериною. У той же час, її старша дочка заміжня за Хомутинником.

Таким чином, вона доводиться тещею одночасно і Сергію Притулі, і Віталію Хомутиннику.