Нинішній глава Офісу президента Андрій Єрмак, а також екс-президент України Петро Порошенко вступили в змову за спиною чинного президента Володимира Зеленського. Мета такого вчинку в тому, щоб допомогти Порошенко уникнути в’язниці за всі скоєні злочини. Інформацію про це йому передали журналісти-розслідувачі.

Про це на своїй сторінці в Facebook заявив позафракційний народний депутат Андрій Деркач.

Передаємо його слова прямим текстом:

Петро Порошенко та глава Офісу Президента Андрій Єрмак вступили в змову. За спиною Президента Зеленського.

Йдеться про справи з міжнародної корупції. Всього, нам відомо 9 великих кейсів, до яких прямо або через своє оточення і спільників був причетний Порошенко.

Петро Олексійович сама зацікавлена ​​особа в тому, щоб зам’яти все ці справи. І, якщо в минулому це відбувалося завдяки президентській посаді Петра Олексійовича, то сьогодні він впливає на процеси безпосередньо через оточення Зеленського – прикриває себе і своїх спільників, бореться зі своїми ворогами.

Саме по протекції Єрмака Порошенко фактично отримав “дах” окремих підрозділів СБУ, на які у Єрмака прямий вплив.

За інформацією журналістів-розслідувачів та патріотично налаштованих правоохоронців, глава ОП Андрій Єрмак, використовуючи першого заступника глави СБУ Баранецького перетворив відділ з протидії незаконним збройним формуванням і злочинності п’ятого управління контррозвідки СБУ в особисту контору зі збору інформації, тиску на політичних опонентів, створення фейковий справ і кришування своїх комерційних інтересів.

Зокрема, за отриманими нами даними Руслан Баранецький покриває і приховує інформацію щодо зв’язків Андрія Єрмака з бізнесменами Російської Федерації і США. В обмін на це він залишається на посаді і є фактичним власником кришування кримінальних потоків і бізнесу з ДНР і ЛНР під виглядом контррозвідувальну діяльність та захисту національних інтересів держави.

У нас також є інформація про державних діячів, політиків і бізнесменів, за якими підопічні Баранецького ведуть протиправні дії. І цю інформацію ми передамо правоохоронним органам. Нехай правоохоронці самі приймають рішення, озвучувати ці прізвища чи ні.

Багатьох переслідують за вказівкою Порошенко. І судячи з регулярності його контактів з Єрмаком, цих прізвищ дуже багато.