Наразі справу Запорожана передали до суду.

Міністерство охорони здоров’я відсторонило ректора Одеського медуніверситету Валерія Запорожана, який очолював виш від 1994 року, від посади через розслідування, пов`язане з корупцією.

Про це повідомили у прес-службі відомства, передає Корупція.Інфо.

"З 23 квітня Валерія Запорожана відсторонено від виконання службових обов’язків ректора Одеського національного медичного університету. Відповідний наказ підписали у МОЗ", – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, підставою для звільнення став складений співробітниками Національної поліції стосовно Запорожана протокол про адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією."Особа, щодо якої складено протокол про адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією, якщо інше не передбачено Конституцією і законами України, може бути відсторонена від виконання службових повноважень за рішенням керівника органу (установи, підприємства, організації), в якому вона працює, до закінчення розгляду справи судом", – зацитували у МОЗ статтю закону України "Про запобігання корупції".

Популярне: "Тепер до вас зможуть приходити додому…": Коли і чому почнуть перевіряти українців

Також у відомстві уточнили, що судовий розгляд справи здійснюватиме Приморський районний суд Одеси, а до завершення розгляду справи судом обов’язки ректора Одеського національного медичного університету виконуватиме проректор з науково-педагогічної роботи (з міжнародних зв’язків) ОНМедУ Валерія Марічереда.

Нагадаємо, раніше після масштабного скандалу через зрив тестування майбутніх лікарів-стоматологів комісія МОЗ визнала роботу ректора Національного медуніверситету у Києві в 2017 році незадовільною і Катерину Амосову було звільнено з посади.