Втім, з в'язниці чоловік все одно не вийшов – він відбуває термін за згвалтування 10-річної дівчинки, передає Корупція.Інфо

Чоловік, підозрюваний в згвалтуванні, був визнаний невинним після того, як під час слухання він спустив штани і показав присяжним свою гідність. Втім, це було зроблено з дозволу суду Нью-Хейвена в Коннектикуті. Таким чином 26-річний Десмонд Джеймс довів, що його статевий орган не відповідає описам жертви, повідомляє The Sun.

Популярне: 28 травня, День Святого Духа: Що не варто робити, щоб вам не мстилися потойбічні сили

Згідно зі свідченнями дівчини, в 2012 році її згвалтував чоловік, чий пеніс був за кольором світліше, ніж все інше тіло. Після того як вона переглянула фотографії для впізнання, то лице Десмонда здалося їй найбільш схожим на нападника.

Під час розгляду адвокат стверджував, що статевий орган його підзахисного, навпаки, темніше, і попросив дозволу, щоб Десмонд міг сам це продемонструвати. Однак суддя не попередив присяжних про підготовлюваний показ, сказавши лише, що докази захисту будуть дуже особистими. За словами адвоката, в залі зібралися майже всі судові працівники, щоб подивитися на цей спектакль. І, незважаючи на те що Десмонду було ніяково, він все одно зважився роздягнутися.

Втім, незважаючи на те що Десмонда виправдали, він все одно залишився за гратами. Чоловік вже відбуває 65-річний термін за те, що вдерся в будинок і згвалтував 10-річну дівчинку.