Українські спецслужби можуть грандіозно «привітати» Путіна з травневими святами та спробувати ліквідувати Кримський міст. Для цього навіть можуть бути застосовані ракети ATACMS, які незабаром з’являться в України.

Таку думку висловив Олександр Мусієнко — військовий та політичний експерт та керівник Центру військово-правових досліджень.

«Підготовка до цього відбулася вже минулого тижня: удар по Джанкою — це підготовка до ураження Керченського мосту, це очевидно. Виведення з ладу і знищення систем ППО таких як С-400, які якраз прикривали північні ворота до окупованого Криму — це якраз ідеться про підготовку: це про підготовку комбінованого удару, зокрема, по мосту, і не лише по мосту, а й по іншим військовим об’єктам, бо, я думаю, ATACMS будуть насамперед відпрацьовувати по військових об’єктах у Криму», — розповів він.

Окрім того, підготовкою є те, що вранці 21 квітня у Севастополі пролунали вибухи. Невдовзі окупанти повідомили про пожежу на одному з кораблів, який стояв у бухті. Як виявилося, загоряння сталося на рятувальному військовому судні «Коммуна».

Олександр Мусієнко також пояснив, чому зруйнувати Керченський міст потрібно якнайшвидше.

«Є розуміння, що Керченський міст потрібно вивести з ладу якнайшвидше, оскільки найближчим часом пік гістологічного навантаження може впасти якраз на цей міст, тобто буде такий період. Плюс є розуміння, що Росія намагається будувати залізницю на окупованих територіях Півдня, і необхідно, поки вони не зуміли компенсувати, завдати удару по мосту», — наголошує експерт.

Мусієнко зазначив, що найкраще це зробити напередодні 9 травня.

«Я думаю, що провести такий комбінований удар можна спробувати, щоб зіпсувати Путіну свята до травневих. Він же хотів до 9 травня взяти Часів Яр, а тут буде йому «свято», тільки звідти, звідки він не очікував», — сказав військовий експерт.