Порошенко трохи випередив у рейтингу Саакашвілі та Тимошенко. Але результат не дуже високий – лише 10%, передає Корупція.Інфо

Популярне: “Хліб за 16 гривень, в гаражі порожньо, проте дружина красуня”: Невідомі факти з життя міністра Андрія Реви

Політиком 2017 року 10% громадян України, як і торік (9,5%), назвали Петра Порошенка, свідчать дані опитування фонду "Демократичні ініціативи" і Центру Разумкова.

Далі йдуть Міхеіл Саакашвілі (7%), Юлія Тимошенко (6%), Олег Ляшко (5%), Володимир Гройсман (5%), Вадим Рабінович (4%) і Анатолій Гриценко (2%).

43% громадян не назвали жодної кандидатури.

Дослідження проведено фондом "Демократичні ініціативи" і Центром Разумкова  з 15 по 19 грудня 2017 року серед 2004 респондентів у всіх регіонах України за винятком окупованих територій. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3%.

Як свідчать дані опитування Соціологічної групи "Рейтинг", у листопаді 2017 року ув президентському рейтингу лідирують Юлія Тимошенко, за яку готові віддати свої голоси 15,8% українців, і Петро Порошенко (13,8%). В антирейтингу серед політиків першу позицію займає Петро Порошенко: за нього ні в якому разі не проголосують 23,9% опитаних, які висловили намір брати участь у виборах.