У травні українцям перерахують субсидії на новий опалювальний сезон. 

Цього разу субсидія буде призначена тільки тим сім’ям, у яких станом на травень–червень не буде заборгованості за комунальні послуги. Про це повідомив віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

Річну субсидію будуть розраховувати на основі доходів громадян, отриманих у ІІІ-ІV кварталах 2018 року. Сім’ї, які станом на травень–червень мають борги за комуналку, будуть переведені на безготівкову монетизацію, за умови оплати боргу або укладення договору реструктуризації.

Для призначення житлової субсидії з травня 2019 року громадяни можуть звернутися протягом травня-червня в Центр надання адміністративних послуг у своєму місті.

За словами міністра Розенка, з 1 травня 90% субсидіантів перерахунок субсидій на новий опалювальний сезон буде здійснено в автоматичному режимі.

Повторно з документами, Заявою та Декларацією про доходи, необхідно буде звернутися: орендаторам житла; внутрішньо переміщеним особам; сім’ям, яким субсидія була призначена не на всіх зареєстрованих, а фактично проживаючих у квартирі осіб; сім’ям, в яких є непрацюючі люди працездатного віку, у яких або відсутні доходи, або вони менше мінімальної заробітної плати; особам, члени сім’ї яких не зареєстровані за адресою домогосподарства.