694217

Народний депутат Надія Савченко розповіла подробиці зустрічі з Президентом України Петром Порошенко, яка пройшла 8 червня.

Зокрема, вони обговорили її ініціативу взяти участь в прямих переговорах з ватажками бойовиків Олександром Захарченко та Ігорем Плотницьким, передає Корупція Інфо.

"Президент дотримується тієї лінії, що все ж вони є терористами, вони вбивали наших людей. І безпосередньо можна, ну як безпосередньо, це слово відразу всіх лякає, що обговорювати в такому контексті, як я хочу, можна тільки звільнення заручників. В принципі, я тільки це й збиралася обговорити", — цитує НВ Савченко.

Коментуючи проблему зі звільненням українських заручників, Савченко сказала, що Порошенко готовий працювати, щоб "витягнути хлопців".

"І він дійсно працює на вищому щаблі, це політв'язні, і включаючи тих хлопців, які зараз в полоні після боїв. Тобто, що вам сказати, президент робить, напевно, все від нього залежне", — сказала вона.

Крім того, депутат і президент обговорили майбутню поїздку Савченко в ПАРЄ, "говорили про зустріч, графіки, обговорення".

Савченко зазначила, що відчула з боку Порошенка "навчання і повчання в деяких моментах".

"Я це приймаю, тому що я тільки вчуся", — додала вона.

Нагадаємо, у середу, 8 червня, відбулася зустріч Президента Петра Порошенка з нардепом Надією Савченко. Деталей переговорів не озвучували.