В Азербайджані вдалося затримати чоловіка, який є четвертим підозрюваним у справі про побиття народного депутата Мустафи Найєма, передає Корупція.Інфо
Азербайджанські правоохоронці змогли затримати фігуранта резонансної справи, який втік з України відразу ж після побиття нардепа.
Про це повідомила прес-служба Міністерства внутрішніх справ.
У суботу, 5 травня, розпочалися екстрадиційні процедури стосовно підозрюваного.
Популярне: "Від 500 до 3685 гривень …": Українці вже днями зможуть отримати разову грошову допомогу
Відомо, що азербайджанська поліція затримала 29-річного чоловіка на прохання українських колег, які оголосили його в розшук ще 2 травня.
У МВС нагадали, що трьом учасникам конфлікту з Найємом оголошено про підозру у вчиненні групового хуліганства. Судом вже обрано запобіжний захід. Четвертий учасник через 20 хвилин після події замовив квиток на літак і через 2,5-3 години вилетів до Баку.
“На момент перетину кордону його особа ще не була встановлена, проте йому заочно повідомили про підозру за кількома статтями і оголосили в розшук. 5 травня він був затриманий нашими азербайджанськими колегами”, – розповіли в МВС.
Спікер Генеральної прокуратури Андрій Лисенко повідомив, що після затримання в Азербайджані четвертого підозрюваного в побитті Найєма прокуратура міста Києва готує клопотання до компетентних органів цієї держави. Україна буде домагатися екстрадиції чоловіка і притягнення його до відповідальності.
Народний депутат Мустафа Найєм опинився в лікарні після конфлікту на дорозі. Інцидент стався 30 квітня, близько 18:00 в районі Бессарабського ринку в Києві. Поліція змогла затримати трьох учасників бійки.
Нагадаємо, Шевченківський районний суд Києва обрав запобіжний західгромадянинові РФ Умалу Тімербулатову, якого підозрюють в хуліганстві під час конфлікту з нардепом Мустафою Найємом.
Суд призначив Тімербулатову нічний домашній арешт – з 23.00 до 6.00. Крім того, підозрюваному необхідно з’явитися до слідчого, прокурора і в суд за першим викликом.
При цьому прокурор наполягав на обранні Тімербулатову запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою без альтернативи внесення застави, мотивуючи це тим, що кримінальний злочин пов’язаний із застосуванням насильства.
Тімербулатову інкримінують ч. 2 ст. 296 (хуліганство, вчинене групою осіб) Кримінального кодексу України.
Відзначимо, що 2 травня Шевченківський суд також обрав запобіжний захід для двох інших учасників конфлікту: відправив під цілодобовий домашній арешт громадянина Росії Магомеда-Саліха Саітова, а також призначив нічний домашній арешт для громадянина України Ахмета Саітова.