Нещодавно позбавленому українського громадянства екс-губернатору Одеської області Міхеілу Саакашвілі в Грузії загрожує до 11 років позбавлення волі за чотирма кримінальними виробництвам, передаєт Корупція.Інфо.

Популярне: Кожен з нас працює з цим приладом !!! На Львівщині стався трагічний випадок з юнаком, прочитайте, щоб не повторити його помилку

Про це в інтерв'ю "Обозревателю" розповіла прокурор Головною прокуратури Грузії Натія Сонгулашвілі.

"В даний час Головна прокуратура Грузії веде щодо Міхеїла Саакашвілі чотири кримінальні справи, за якими завершено слідство та йде судовий розгляд. Всі ці справи зараз розглядаються Тбіліським міським судом", – заявила Натія Сонгулашвілі.
За словами прокурора, екс-президенту Грузії інкримінуються наступні звинувачення:

– у справі про вбивство Сандро Гіргвіліані;

– у справі про розтрату державних коштів з коштів фонду Спеціальної служби державної охорони Грузії на особисті потреби в особливо великих розмірах – на суму 9 мільйонів грузинських ларі;

– у справі про жорстоке побиття депутата грузинського парламенту Валерія Гелашвілі;

– у справі про захоплення та відлученні телекомпанії «Імеді», в критичній формі висвітлювала діяльність режиму Саакашвілі, а також іншого бізнесу у бізнесмена Бадрі Патаркацишвілі і його сім'ї, що призвело до масових протестів в Грузії.

"Через те, що в 2012 році змінилося керівництво Грузії, грузинський парламент вніс зміни в законодавство, за якими, незважаючи на кількість звинувачень, найтяжча стаття поглинає інші. Раніше терміни підсумовувалися, і людині можна було запитувати 30 або 40 років ув'язнення. виходило, як довічне. Але після лібералізації законодавства, терміни не сумуються. через це зараз, якщо у людини є 3-4 звинувачення, у нього буде тільки один термін. Таким чином, Міхеілу Саакашвілі загрожує 11 років позбавлення волі, якщо суд винесе обві вельних вирок ", – пояснили в Головній прокуратурі Грузії.

Більш докладний виклад звинувачень на адресу Міхеїла Саакашвілі читайте незабаром в повній версії інтерв'ю Натіі Сонгулашвілі "Обозревателю".

Як раніше стало відомо, Міхеїл Саакашвілі без документів виявився на українсько-польському кордоні.