Надвечір четверга, 20 липня, Президент Білорусі Олександр Лукашенко прибув з офіційним візитом до України. Літак з чільником країни приземлився у "Борисполі", передає Корупція.Інфо

Популярне: “Оце так поворот”: Трьох п’яних поліцейських “спіймали” на місці вбивства тернопільської випускниці. Що вони там робили?

Програма дводенного візиту Лукашенка до Києва передбачає переговори з Президентом України Петром Порошенком у форматі "один на один", а також у розширеному складі.

"Глави держав обговорять розвиток політичної, торговельно-економічної та гуманітарної співпраці між Білоруссю і Україною. Основну увагу буде приділено поточному стану і перспективам взаємодії в економіці, в тому числі в таких сферах як торгівля, інвестиції, промислова кооперація, нафтохімічний комплекс, енергетика, сільське господарство, транспортно-логістична галузь, розвиток міжрегіонального діалогу", – зазначається у повідомленні.

Крім того, сторони мають погодити підходи до подальшого розвитку прикордонного співробітництва.

Окремо лідери держави обговорять ситуацію на сході та шляхи її врегулювання.

Нагадаємо, у лютому цього року президент Білорусі Олександр Лукашенко пригрозив Путіну серйозним конфліктом через демаркацію кордону.