Президент України Петро Порошенко повинен особисто стояти на кордоні й вмовляти заробітчан не їхати з країни. 

Про це заявивши керівник громадської організації "Громадський аудит" Максим Гольдарб.

"Ми говоримо: Порошенко поїхав IKEA відкривати. Краще б Порошенко утримав власників 260 великих підприємств, які закрились за час його підприємства, – а це мінус 39%. Краще б він утримав від закриття 50 тис. малих підприємств, а це 14%, краще б він утримав 4 тис. середніх підприємств, а це 20%.

Популярне: Одружуватися в Україні можна буде лише за однієї умови: в Раді прийняли новий закон

Краще б він на кордоні ставши ось так (Гольдарб широко розводить руки) і сказавши: "Люди, працездатні, 10 млн, поверніться назад я вас дуже прошу! Що ж ви полякам і Россії ВВП створюєте? Створіть його в Україні! "Ось це Було б по державному", –  вважає він..

Гольдарб Додав, що Порошенко повинен "ловити кожного на кордоні, просити його повернуться і говорити, що він не буде придумувати штучну зарплату, з якої той чоловік змушений буде платити надутий ЄСВ для того, щоб вони потім  розпиляли бюджет".

На фоні цієї заяви, абсурдною здається заява самого Гаранта, який заявив, що 

"Чотири роки тому мінімальна заробітна плата була 1000-1200 грн. Потім ми вирішили революційно з 1600 грн підняти до 3200. Це було в минулому році. В цьому році в кінці бюджетного року ми приймемо рішення поставити майже 4200 грн, – заявив президент і наголосив, що це не передвиборний популізм, а спроба позбавити Україну від статусу країни дешевої робочої сили. Українці мають право отримувати гідну зарплату, – сказав Порошенко.

Тим не менше, навіть при збільшені зарплати до 4200, українці будуть думати, де ж взяти гроші, аби оплатити комунальні тарифи.

Від підвищення яких збагатіє лише газовий монополіст «Нафтогаз» та його очільник Коболєв з поплічниками. Про це сказав директор енергетичних програм Центру світової економіки і міжнародних відносин НАН України Валентин Землянський.

«Збільшиться прибуток у цього монополіста і влади – виросте премія його керівника. Бо у Коболєва відповідно до контракту, є ще окрема премія за прибутки компанії. А як показати прибуток? Збільшити тарифи для населення!», – наголосив експерт.