Студія "Квартал 95" знов опинилася в центрі скандалу

У мережі назвали нову політичну пародію тупий і пригадали гумористам Юрмалу Нова політична пародія студії "Квартал 95", героєм якої став козак, народний депутат Михайло Гаврилюк, викликала бурхливі обговорення в мережі. 

В більшості своїй українці вирішили, що новий скандал нічим не поступається тому, що вибухнув після виступу гумористів в Юрмалі. Загальну думку висловила у Facebook продюсер Олена Мозгова. "Цікаво, а 95-й справді думає, що це гумор? Відчуття меж втратили хлопці. Реально образили нормальної людини, нічого смішного в цьому "шедеврі" немає. Закадровий текст простий і тупий, як завжди по-російськи. Але після Юрмали, я не здивована", – написала вона.

У коментарях до запису Мозкової інтернет-користувачі цікавляться, що було б з пародистами, якщо б з кожним з них вчинили так, як з Гаврилюком під час Майдану. "Придурки!!!! Гидко, низько, як завжди висміювання всього українського", – пише Леся Боржиевская. "Там давненько дно", – підтримує Sergey Satsuta. "Де Гумор?" – запитує Ольга Бовсуновська. Нагадуємо, що у своїй новій роботі студія "Квартал 95" назвала козака "Гавриляком", а село, в якому знаходиться його цілодобово, Нижніми Гавриляками.