Міністр соціальної політики Андрій Рева зробив заяву, що вже з березня 2019 року протягом трьох місяців близько 4 млн домогосподарств в Україні отримають виплату субсидій у готівковій формі. Про це передає прес-служба Мінсоцполітики.

"Уже в березні ці домогосподарства отримають гроші в розмірі призначеної їм субсидії за лютий, в середньому це становить близько 1,5 тисячі гривень. Аналогічні виплати вони отримають в квітні (за березень) і травні (за квітень) 2019 року", – роз'яснив Рева.

У Мінсоцполітики зазначили, що процедура буде застосована до одержувачів, яким субсидія призначена на поточний опалювальний період з жовтня-грудня 2018 року.
 
"Виплата субсидій у готівковій формі буде здійснюватися органами Пенсійного фонду тим особам, які отримують пенсії (близько 70% всіх одержувачів), і таким же шляхом, як виплачуються пенсії: або перерахування коштів на пенсійні рахунки в банках, або виплата через поштові відділення, в тому числі з доставкою додому ", – повідомляє прес-служба Міністерства соцполітики.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Вітчизняним пенсіонерам нададуть можливість отримати грошову компенсацію одночасно з пенсією.

"Таким чином громадяни зможуть самостійно контролювати своє споживання житлово-комунальних послуг та своєчасну сплату в повному обсязі підприємствам-постачальникам послуг рахунків за них (а не розмір обов'язкового платежу, як було раніше)", – резюмував Рева.