Так, під надбавку до пенсій в результаті індексації потрапляють майже 10 мільйонів українських пенсіонерів: середній розмір доплат становитиме 260 гривень. В кінці весни мінімальна виплата пенсіонерам складе 2100 гривень.

У цьому році в Україні буде здійснюватися черговий перерахунок пенсій для літніх і малозабезпечених людей. Деякі з них потрапляють під надбавку до пенсій в травні цього року, але на багатьох додаткові виплати не поширюються.

Які конкретно категорії людей в нашій країні отримають підвищені пенсії, а які залишаться без надбавок.

Так, під надбавку до пенсій в результаті індексації потрапляють майже 10 мільйонів українських пенсіонерів: середній розмір доплат становитиме 260 гривень. В кінці весни мінімальна виплата пенсіонерам складе 2100 гривень. У той же час розрахунковий розмір пенсії буде підвищено на 11%.

Однак тут варто звернути увагу: мова йде про той рівень пенсії, який числиться як зароблена, але ніяк не про ту, яку фактично отримує людина.

Іншими словами, індексація не торкнеться тих людей, у яких розрахунковий розмір пенсії нижче справжнього, а також, якщо людина отримує пенсію при особливих умовах. Спочатку перерахунок пенсій збиралися здійснити в березні цього року, однак через карантин його перенесли на травень.