медв

Апеляційний суд Києва залишив підозрюваного у вбивстві Олеся Бузини Андрія Медведька під арештом. Про це повідомив головуючий суддя Олексій Леванчук, передає Корупція Інфо з посиланням на "УНН".

"Постанова слідчого судді Шевченківського районного суду … залишити без змін, а скарги захисників без задоволення", – вирішив суддя.Під час засідання учасники процесу прослухали запис показань свідків у Шевченківському райсуді. Одна зі свідків, яка працювала в магазині неподалік від місця вбивства, розповіла, що до неї в той день заходили двоє підозрілих чоловіків. Вони приїхали на машині Ford Focus з іноземними номерами і говорили на специфічному жаргоні, однак не були схожі на підозрюваних Медведька і Поліщука.

Нагадаємо, Андрій Медведька і Денис Поліщук, яких підозрюють у вбивстві журналіста Олеся Бузини, були заарештовані 18 червня. Пізніше Поліщук вийшов під заставу в 5 млн грн, який вніс бізнесмен Олексій Тамразов. 2 липня стало відомо, що суд скасував заставу для Поліщука і постановив заарештувати його на 2 місяці.

У серпні суд продовжив арешт Медведька до 10 жовтня, а Поліщука – до 13 жовтня.

Журналіст Олесь Бузина був застрелений 16 квітня в Києві біля власного будинку.