Під час пленарного тижня прекрасні представниці парламенту з'являлися на засіданнях з сумками від всесвітньо відомих марок. »Країна» з'ясувала, що сама бюджетна сумочка у нардепа Олени Бабак і стоїть як 24 прожиткових мінімуми рядового українця. Найдорожча – у Тетяни Донець і потягне на 78 мінімальних зарплат в нашій країні, передає Корупція Інфо.

Так, Донець з «Народного фронту» прийшла з незвичайним клатчем зі шкіри крокодила. Це аксесуар від французької компанії Perrin Paris, яка спеціалізується на виробах зі шкіри. Коштує такий гаманець 107 тис. Грн. У перерахунку на мінімальну зарплату в 1378 грн – це 78 окладів.

1

Трохи менше виклали за свої плетені кошёлкі Ірина Геращенко з президентського блоку і Олена Кондратюк з «Батьківщини». У нардепів однакові італійські сумки Bottega Venеta по 101 тис. Грн.

2

Чи не виходить з моди триколірна Сeline за 92 тис. Грн є у Тетяни Острикова з «Самопомочі» .Її колега по фракції Олена Бабак ходить з куди більш бюджетним аксесуаром – сумкою Gucci за 27 тис. Грн.

3

Ціну сумки Бабак можна прирівняти до 24 прожитковим мінімуму, він на сьогоднішній день складає 1130 грн в місяць. До речі, придбати зараз таку модель минулих років можна зі знижкою 40%.

Стриманий саквояж чорного кольору від італійського будинку моди Gucci «Країна» побачила в руках депутата з «Блоку Петра Порошенка» Ніни жителя півдня. Ціна такого 60 тис. Грн.

Великі і місткі сумки Prada, які ідеально підходять діловим жінкам, вибрали нардепи Людмила Денисова та Олена Ледовських з «Народного фронту». У екс-міністра соцполітики модель зі шкіри сап'яну модного цієї весни небесно-блакитного кольору (коштує 66 тис. Грн), а ось Ледовських вибрала чорний варіант з червоною підкладкою (70 тис. Грн).