Разом із союзниками Велика Британія продовжить підтримувати оборону і контрнаступ України до перемоги українців в розв’язаній проти них Росією війні.

Про це заявив прем’єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак під час відкриття у Лондоні Конференції з відновлення України.

“Разом з нашими союзниками ми продовжуватимемо підтримувати оборону і контрнаступ України. Ми будемо стояти з Україною стільки, скільки буде потрібно, щоб вони змогли перемогти у цій війні”, – сказав очільник британського уряду.

Він запевнив, що підтримка України продовжиться й тоді, “коли вони (українці) здобудуть мир і використають усю свою винахідливість і непокору для побудови майбутнього, на яке заслуговують”.

“Усім тим, що ми робимо тут, ми даємо зрозуміти, що наша підтримка на полі бою і за його межами не припиниться і що неймовірний дух України переможе”, – наголосив Сунак, презентуючи велику програму підтримки України.

Нагадаємо, у Лондоні 21-22 червня проходитиме міжнародна Конференція щодо відбудови України (Ukraine Recovery Conference).