З’явилися нові подробиці у справі ДТП з тещею Притули – очевидці розповіли шокуючі деталі

Жахлива ДТП в Києві за участю тещі Сергія Притули – Лілії Сопельник – потрясло всю країну. Свідки трагедії розповіли ЗМІ, як все було насправді, зокрема – стало відомо про перші хвилини аварії.

Як відомо, тоді Лілія Сопельник, ймовірно, переплутала педалі управління в авто і знесла пішоходів – матір з дитиною – ударом іномарки. Свідки випадку заявляють, що від побаченого люди ридали просто на місці аварії. На даний момент відомо, що у потерпілого в ДТП хлопчика виявили тріщину в стегні і ключиці під час додаткового обстеження. Мати то приходить до тями, то втрачає », – констатував адвокат потерпілих Юрій Сухов.

«Я, коли це побачила, від жаху не могла дихати. Потім почала кричати, кликати на допомогу, але з місця зрушити не могла. Добре, що поруч були інші. Люди підбігли, почали телефонувати в швидку і поліцію. З спортклубу вибігли хлопці, підняли машину і звідти дістали хлопчика. Він бився в конвульсіях і голосно схлипував від болю. Його мама не подавала ознак життя », – розповідає очевидець ДТП Марія Сергієнко.

Свідок також вказала на те, що після події водійка Лілія Сопельник вийшла з авто і почала прикривати обличчя руками, її ніхто з присутніх при інциденті не чіпав – то й поготів – руки не розпускав:

«Потім вона підійшла, сказала, що переплутала педалі і не встигла нічого зрозуміти. За те, що вона зробила, зобов’язана понести покарання. Люди буквально плакали, коли побачили, що сталося », – додала очевидець ДТП.

Раніше у ЗМІ просочилася інформація про те, що 9-річний потерпілий хлопчик помер від отриманих травм в одній з місцевих лікарень столиці. Пізніше, інформацію було спростовано- хлопчик насправді живий. Тещі Притули було призначено домашній арешт.

24 серпня сам Сергій Притула прокоментував ДТП за участю його тещі, що сталося у Києві:

«І я особисто, і моя сім’я, максимально щиро співчуваємо родині, котра постраждала внаслідок недолугого керування автомобілем мамою моєї дружини. Ні я особисто, ні моя дружина, не чинили спроби «порішати» питання з суддями чи прокурорами. Особисто я, як чоловік своєї дружини, звісно ж, запропонував мамі своєї жінки допомогу в адвокатському супроводі і сказав тестю і тещі, що моя сім’я готова посильно долучитися до покриття витрат на лікування і реабілітацію постраждалої родини, в разі, якщо ця родина буде готова прийняти подібну допомогу. На що я особисто сподіваюсь. Позаяк, здоров’я дитини та мами – це основний пріоритет у цій ситуації.»