Світ моди знову зазнає втрат … Сьогодні ЗМІ повідомили про смерть відомої російської топ-моделі Ольги Пантюшенкової. Їй було 44 роки. Як стало відомо, манекенниця, яка в 90-х працювала в Європі з найбільшими fashion-брендами, померла від раку в Санкт-Петербурзі.

З хворобою Ольга боролася останні кілька років. Пантюшенкова пішла з життя ще 6 лютого, але тільки зараз люди з її оточення підтвердили цю інформацію пресі.

Так, засновниця парфумерного музею Sweet Sixties Галина Анни опублікувала пост в Facebook, розмістивши в пам'ять про модель знімок з реклами аромату Cacharel, обличчям якої була Пантюшенкова.

Успішна модельна кар'єра у неї почалася після того, як вона посіла третє місце в конкурсі "Супермодель СРСР" в 1991 році. Тоді їй було всього 14 років. Після її помітили і світові модельні агентства.

Пантюшенкова працювала з Christian Lacroix, Christian Dior, Chanel, Kenzo, Cacharel, Valentino, Balenciaga, Thierry Mugler і іншими. Такі відомі модельєри, як Карл Лагерфельд і Джоні Гальяно, надихалися витонченою аристократичною зовнішністю Пантюшенкової.

Про те, як починався шлях Ольги, згадала і одна з її колег Оксана Полевікова. Новиною про смерть Пантюшенкової модель поділилася на своїй сторінці в соцмережах.

Яка жахлива новина … Не стало Олі Пантюшенковой … Померла від раку … Колись дуже давно, в 1990-му році, ми разом були на конкурсі краси, ми були найменшими, неповнолітніми … І, як наймолодші, здружилися … А сьогодні я дізналася, що її більше немає, – написала Полевікова.