У Казані (Росія) після двох спроб змінити собі стать чоловіка силоміць відвезли в лікарню. Разом з медиками «швидкої» на місце проведення домашньої «операції» виїжджали і поліцейські.

Орендована квартира в казанському селищі Габішево стала місцем «операції» зі зміни статі. Чоловік взяв в руки скальпель і відрізав собі частину мошонки. Коли почалася сильна кровотеча, казанець злякався і викликав «швидку». Йому надали першу медичну допомогу і запропонували проїхати в лікарню, але чоловік відмовився.У підсумку медикам «швидкої» довелося повернутися до нього знову. На наступний же день чоловік вирішив повторити спробу змінити собі стать. І знову через сильну кровотечу він викликав лікарів.

Цього разу медики звернулися в поліцію. Справа в тому, що такого пацієнта вони вирішили відвезти в лікарню силою, незважаючи на його відмови від госпіталізації. Поліцейські, до слова, оглянули квартиру і крім численних слідів крові, виявили там різні хірургічні інструменти.

Як повідомило «Комсомолці» власне джерело в правоохоронних органах, чоловік, який побажав самостійно змінити собі стать, страждає від проблем з психікою. Тому, коли хірурги випишуть його з лікарні, ним займуться вже зовсім інші лікарі.