Королівській родині Великобританії завдано нового удару. Після скандалу з принцом Ендрю і сенсаційним рішенням принца Гаррі і Меган Маркл скласти з себе офіційні обов’язки, старший онук королеви Єлизавети II Пітер Філліп, який недавно знявся в китайській рекламі молока, розлучився зі своєю дружиною Отем.

Як пише видання The Sun, подружжя розійшлося після 12 років шлюбу. Офіційно на розлучення вони поки не подали. Букінгемський палац теж не коментував повідомлення в пресі.

За даними ЗМІ ініціатором розриву стала 41-річна уродженка Канади Отем. Її рішення стало для 42-річного Пітера неприємним сюрпризом. Повідомляється, що мова про подружню зраду не йде. Філліпс, який був упевнений, що щасливо одружений, в шоці від прохання дружини про розлучення. Її Величність, яка завжди була дуже прихильна до Отем, також вкрай засмучена тим, що відбувається.

У подружжя є дві дочки – дев’ятирічна Саванна і семирічна Айла. Дівчатка дружні зі старшими дітьми принца Вільяма і Кейт Міддлтон – Джорджем і Шарлоттою.

Отем хоче повернутися до себе на батьківщину – в Канаду, де вже поселилися Гаррі і Меган. Друзі місіс Філліпс кажуть, що вчинок герцога і герцогині Сассекських також надихнув її на «втечу».

Пітер Марк Ендрю Філліпс – син дочки королеви принцеси Анни від першого шлюбу з капітаном марком Філліпсом. За бажанням батьків у Пітера і його молодшої сестри Зари Тіндолл немає королівського титулу. Проте він займає 15-е місце в лінії успадкування престолу.

Пітер закінчив 2000 року Екзетерський університет, після цього працював менеджером з продажу автомобілів, менеджером команди «Формули-1» «Вільямс», а з 2005 року працював в Королівському банку Шотландії. У червні 2012 року він заснував компанію up Sports & Entertainment UK Ltd, директором якої є.

Зі своєю майбутньою дружиною Отем Келлі, консультантом з менеджменту, Філліпс познайомився на Гран-прі «Формули-1» в Монреалі в 2003 році. Протягом перших шести тижнів роману Келлі не підозрювала, що її новий знайомий – член королівської сім’ї. Заручини відбулася 28 липня 2007 року, а вінчання – 17 травня 2008 року в Віндзорському замку.