Президент охопленої протестами Білорусі Олександр Лукашенко звинуватив Україну в тому, що її керівництво домагається від Мінська повторних виборів, що, за його словами, призведе до загибелі країни.

Про це, як повідомляє TUT.by, він заявив, виступаючи на провладному мітингу, який пройшов у центрі Мінська 16 серпня.

“За вікно подивіться , – звернувся він до присутніх, – танки і літаки на зльоті в 15 хвилинах від наших кордонів. І це не дарма! Натовські війська гусеницями брязкають біля наших воріт. Йде нарощування військової потужності на західних кордонах нашої країни: Литва, Латвія, Польща. І на жаль, наша рідна Україна та її керівництво наказують провести нам нові вибори. Якщо лише ми підемо на поводі у них, ми зірвемося в штопор і ніколи не стабілізуємо наш повітряний корабель. Ми загинемо як держава, як народ, як нація!”

Крім того, він пригрозив опозиціонерам “початком їхнього кінця”.

“Занапастите не Лукашенка – занапастите першого президента, це буде початком вашого кінця. Ви завжди будете як в Україні, як в інших країнах стояти на колінах і молитися невідомо на кого”, – сказав президент.

Нагадаємо, що 16 серпня в Мінську проходить перша після президентських виборів велика акція на підтримку влади і чинного президента Лукашенка, який, як стверджують у ЦВК, на минулому голосуванні набрав більше 80% підтримки.