Сьогодні, 17 січня, на засіданні Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики схвалили скандальний закон про медіа.

Засідання почалося о 15:30. На комітеті було присутні 15 членів комітету. На порядку денному комітету було два питання: розгляд альтернативного законопроекту про медіа, який представила “Європейська Солідарність”. Цей закон є альтернативним законопроекту номер 2693.

Друге питання в порядку денному – проект закону про ратифікацію угоди про спільне виробництво аудіовізуальних творів між Кабінетом міністрів України та урядом Канади, номер 0027. Закон ЄС зачитав Микола Княжицький, він фактично такий же як і 2693, відмінність тільки в частині контролю прозорості фінансування і власності інтернет-платформ.

Після короткої доповіді Княжицького, глава комітету Ткаченко, поставив на голосування і запропонував підтримати за основу законопроект 2693. “За” проголосувало – 9, проти – 3, утрималися – 3. Також члени комітету домовилися доопрацювати законопроект 2693 між першим і другим читанням.