Костянтин Титар був одним з авторів найпопулярніших передач «Блакитний вогник» і «Ранкова пошта» 80-річний композитор помер у Королеві напередодні, 23 жовтня. Його виявила мертвим подруга-поетеса, яку він чекав у своїй приватній студії. Вона розташовувалася в його будинку.

Мертвий Титар сидів у кріслі, голова його була закинута, пише «МК».

«Мені зателефонувала Вікторія і закричала, що Костянтин помер. Я їй сказала, щоб вона не панікувала, а викликала «швидку» і поліцію», – наводить видання слова акторки місцевого театру, до якої поетеса кинулася за допомогою.

На жаль, медики, які приїхали вже нічим не змогли допомогти Титару.

У композитора були проблеми зі здоров’ям: він регулярно втрачав свідомість і в останній тиждень перед смертю скаржився на болі в серці. Однак до лікаря йти навідріз відмовлявся.

Титар – заслужений артист Чувашії, Мордовії, Калмикії і заслужений діяч мистецтв Таджицької РСР.

Багаторічна робота музичним редактором Головної музичної редакції Центрального телебачення Радянського Союзу, участь в створенні телевізійних передач «Блакитний вогник», «Вечірні мелодії», «Ранкова пошта», співпраця з видатними звукорежисерами Радіокомітету такими як: Дудкевич, Данілін, Бабушкін, Виноградів, Мелітонян, при звукозапису оркестрів під керуванням Ю.Сілантьева, В.Людвіковского, Е.Рознера, О.Лундстрема, В.Федосеєва, М. Некрасова та ін. дозволили накопичити величезний досвід виробництва звукозапису.

Завершивши роботу на ЦТ, Костянтин Титар створив більше двадцяти концертних програм вокально-інструментальним ансамблям в багатьох філармоніях СРСР.