Як поділилось інсайдом джерело у Головному управлінні розвідки Міноборони, під час атаки на нафтобазу в Ленінградській області Росії український безпілотник пролетів над резиденцією диктатора Володимира Путіна на Валдаї. Вона відома як суперзахищена ППО, як і весь зазначений регіон загалом.

Це й не дивно, адже наші  українські сили оборони постійно працюють над покращенням технічних можливостей дронів, що дозволяє їм долітати вглибину Росії.

Джерело розповідає, що наші фахівці постійно знаходять нестандартні рішення для виявлення вразливих місць росіян.

Окупанти здійняли справжню істерику і дику паніку через зухвалу атаку. Ви тільки почуйте цей галас в соцмережах!

Багато хто написав про те, що їх лякають українські БПЛА, вони не розуміють, як дрони могли долетіти так далеко і вимагають обмежити застосування БПЛА (ймовірно, тільки українських) в умовах війни.

«Безпілотники повинні застосовуватися виключно за суворими правилами та у суворій відповідності до міжнародного законодавства. Інакше це може обернутися непередбачуваними наслідками для всіх сторін конфлікту», – пишуть росіяни, які не висловлювали подібних думок, поки дрони застосовували тільки по українцях.

Однак хай росіяни не дивуються – Путіна ми все одно колись знищимо – це підтвердив навіть очільник України.

Так  в інтерв’ю британському виданню The Sun президент України заявив, що Росія не полишає намірів будь-яким способом знищити його, і Київ своєю чергою також може ліквідувати Путіна, якщо буде така можливість, адже йдеться про захист країни.

Відповідаючи на запитання журналіста, чи скористається Київ можливістю вбити Путіна, якщо така з’явиться, Зеленський зауважив: «Це війна, і Україна має всі права захищати свою землю».